Evden eve nakliyat firması seçerken dikkatli olmanız lazım!

Beytullah Saridemir

Biz bu yazımızda evden eve nakliyat firmalarına bekliyoruz sizi bilinçlendirmeye çalışacağız. Taşınma işleminiz olacağı zaman öncelikle, bir herkesin eşine, dostuna, akrabasına yani çevresine bir sorar hangi firma iyi? “Hangisini tavsiye edersin?” tarzından ufak çaplı bir araştırma yapar. Sonra kendi de internetten ya da firmaların ofislerini ziyaret edip bilgi alaraktan bir araştırma yapar.
Firmanızın gerekli uygun. Ama bazen bu karar vermek için dikkatli olmak gerekir.
Çünkü bazı firmaların korsan çıkma şart vardır. Evden Eve Nakliyat Firmaları farklı fiyat verebilirler. Bir firması ortalama 1100 TL fiyat verirken B firması aynı işlem için 800TL gibi bir fiyat verir. Gerçekten bu durum sizi şüphelendirir.
Çünkü şüpheleniyor.) Çünkü eşyalarınızı 800TL taşıyan taşıyan firma ile 1100TL ye taşıyan firma kesinlikle aynı değildir. 800TL fiyat veren firma yüksek olduğu ya eşyalarına zarar verir ya da firma saflaştır 🙂 Buradan o firmanın korsan olduğu anlaşılabilir.

evden eve nakliyat firmalarına bekliyoruz
K3 BELGESİ ÖRNEĞİ

K3 belgesine sahip olup olmadığıdır. K3 belgesi ev ve ofis eşyası taşıyabilmek için gerekli olan bir taşıma belgesidir. Bu belgeye sahip olmayan firmalar var ise bu firmalara itibar etmeyiniz. Eğer sizde mağduriyet yaşamak istemiyorsanız bir an önce MS Evden Eve Nakliyat ile tanışın. Çünkü bizim için öncelik sizin güveninize sahip çıkmaktır.

Ürünlerinizin  MS Nakliyat  ile  sigortalı  olduğunu sizlere hatırlatalım. Eşyalarınız her türlü  deforme, kırılma ve yıpranmaya  karşı taşıma içindir sigortalıdır. Asansörlü taşımacılık  hizmeti sunan firmanız eviniz kaçıncı katta olursa olsun hiç bir komşunuzu rahatsız etmeden taşınma içindir bitirmekteyiz. 

Diğer firmalar gibi sizlerden taşıma işlemi kesilen fiyattan başka bir fiyat asla talep edilmiyor. Müşterilerin ortak şikâyetlerinden Olan bu konu daha güzel Konuda ettik MS Nakliyat ile daima kafanız Rahat olur.

Peki, ürünlerinizi nasıl taşıyoruz? Firma olarak eşyanıza uygun olan araç tahsis edip özel ekip ve hizmetler ile taşıma yapmaya devam ediyoruz. Ürünleriniz her türlü kırılma, deforme ve taşıma içindir sigortalıdır .  

0 Comments

  Bir cevap yazın

  More great articles

  Yıldızeli Evden Eve Nakliyat

  Divriği Evden Eve Nakliyat

  Divriği MS Nakliyat olarak kurumsal, şehir içi ve şehirler arası taşımacılık işlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.  Asansörlü taşımacılık ve sigortalı…

  Read Story
  Nevşehir Evden Eve Nakliyat

  Bursa Evden Eve Nakliyat

  Bursa Evden Eve Nakliyat hizmetleri vermekte olup bütçenize uygun şekilde tüm yurt içinde taşımanız yapılmaktadır. Bursa Evden Eve Nakliyat eşyalarınızı…

  Read Story
  Şarkışla Evden Eve Nakliyat

  Doğanşar Evden Eve Nakliyat

  Doğanşar MS Nakliyat farkı ile bir başka güzel olması. MS Nakliyat evden eve taşımacılıkta açık ara önde gelen firma oldu.…

  Read Story

  Evden Eve Nakliyat

  Şehirler arası ve şehir içi fiyat teklifi alın.
  Arrow-up
  × Hemen Fiyat Teklifi Alın!